Feed on
Posts

Większość polskich banków oferuje rozmaite promocje i rabaty. Jest to związane z tym, że walczą one o nowych i dotychczasowych klientów. Jest to zrozumiałe, ponieważ banki nie tylko spełniają ważną funkcje społeczną, taką jak pomoc z kontami internetowymi, lokatami i kredytami, ale również zarabiają na swoich usługach. Im więcej klientów posiada dany bank, tym większe ma on możliwości. Dobrym przykładem mogą być duże polskie banki lub banki z kapitałem zagranicznym. Takie firmy mogą oferować kredyty gotówkowe o niższym oprocentowaniu lub proponować klientom lokaty bardziej opłacalne, niż w mniejszych placówkach bankowych. Obecnie istnieje bardzo dużo promocji i rabatów dla firm oraz dla zwykłych ludzi. Część banków komercyjnych oferuje darmową księgowość online, możliwość założenia sklepu internetowego lub ofertę konta wielowalutowego. Najczęstszymi promocjami w przypadku kredytów gotówkowych są niższe oprocentowanie, brak prowizji, odroczona spłata lub spłata części rat przez bank.

Promocje przy kredytach gotówkowych

Banki oferują kredyty gotówkowe w promocyjnych cenach, oznacza to, że oprocentowanie takiej pożyczki jest niskie. Dzięki temu raty i koszt całkowity kredytu, również jest niski. Dzięki temu można tanio pożyczyć pieniądze na dowolny cel. Warto pamiętać, że omawiane usługi są ogólnodostępne i kredyt gotówkowy można uzyskać nawet przez internet. W takim przypadku pieniądze są albo przelewane na nasze konto, albo dostajemy je od pracownika banku w gotówce. Obecnie istnieją dziesiątki banków oraz setki parabanków, które tego typu pożyczek udzielają. Wszystkie powyższe firmy oferują wiele promocji dla nowych oraz stałych klientów, dzięki czemu można nawet uzyskać darmową pożyczkę (z zerowym RRSO oraz prowizją). Aby być na bieżąco z oferta banków oraz parabanków, można śledzić w internecie specjalistyczne portale internetowe, zbierające informacje na temat kredytów gotówkowych. Tego typu strony są darmowe oraz łatwe do znalezienia.

Kredyty gotówkowe – gdzie wziąć ?

Początkowym problemem może być pytanie, gdzie wziąć kredyt gotówkowy. Wcześniej wspomniane strony internetowe pozwalają szybko wybrać, dzięki obiektywnym rankingom oraz porównaniom. Wystarczy wpisać w kalkulatorze kwotę oraz czas spłaty, a specjalny system sam wskaże nam oferty z najniższym oprocentowaniem, kosztami stałymi oraz z największą liczbą promocji. W wielu parabankach pierwsza pożyczka jest z zerowym RRSO i prowizją, dlatego z omawianych firm korzysta bardzo dużo Polaków. Warto pamiętać, że większość banków oraz parabanków posiada placówki stacjonarne, nawet w mniejszych miejscowościach, dzięki czemu osobiście możemy się do nich udać i dowiedzieć się szczegółów na temat danego kredytu gotówkowego. O promocjach i rabatach przy zaciąganiu pożyczek gotówkowych można się dowiedzieć z prasy, telewizji, radia oraz internetu - w przypadku tego ostatniego, warto wejść na Posted in | Dodaj komentarz